úvodní stránka    |    Burza práce    |    HUMUSOFT Digest
kontakt    |    sdílet:     |    
HUMUSOFT logo
eng
cz
multi-cpu workstation

Úvodní stránka > Archiv > Archiv konferencí > Archiv Technical Computing Prague / Bratislava > Mezinárodní konference Technical Computing Prague 2011

back button

Mezinárodní konference Technical Computing Prague 2011

matlab
matlab
Mezinárodní konference Technical Computing Prague 2011 se konala 8.11.2011 v Praze v Kongresovém centru ČVUT (Masarykova kolej, Thákurova 1, Praha 6). Letošní ročník byl opět věnován především přednáškám a prezentacím uživatelů systému MATLAB/Simulink, dSPACE a COMSOL Multiphysics. Své místo v programu nalezly i přednášky o nových produktech a odborný seminář firmy COMSOL.
Konferenci Technical Computing Prague 2011 navštívilo 135 účastníků, bylo předneseno 45 referátů, prezentováno 51 poster panelů a další příspěvky byly prezentovány ve sborníku. Sborník obsahuje rozšířené abstrakty v tištěné formě a příspěvky v elektronické formě - celkem bylo publikováno 120 příspěvků.
Děkujeme všem autorům za zajímavé příspěvky a vstřícný přístup k sestavení programu i sborníku konference. Děkujeme panu Prof. Aleši Procházkovi (VŠCHT Praha) za pomoc s přípravou konference.

Ilustrační foto z předchozích ročníků
tcp09tcp09tcp09

Partneři konference:
všcht
sprinx
Mediální partner:
automa