14.9.2018, Jaroslav Jirkovský (HUMUSOFT)
7.9.2018, Jaroslav Jirkovský (HUMUSOFT)
31.8.2018, Jaroslav Jirkovský (HUMUSOFT)
24.8.2018, Jaroslav Jirkovský (HUMUSOFT)
17.8.2018, Jaroslav Jirkovský (HUMUSOFT)
10.8.2018, Jan Studnička (HUMUSOFT)
19.6.2018, Martin Foltin (HUMUSOFT)
6.3.2018, Martin Kožíšek (HUMUSOFT)
1.2.2018, Martin Kožíšek (HUMUSOFT)
3.1.2018, Martin Kožíšek (HUMUSOFT)