arrow top
Nabízená pozice:Odborný pracovník - systémy řízení turbínových motorů Vloženo:11. únor 2016 Společnost:Výzkumný a zkušební letecký ústav, a.s. Kontaktní osoba:Kamila Černkovičová E-mail:cernkovicova@vzlu.cz Telefon:+420 225115160 Místo pracoviště:Beranových 130, 199 05 Praha - Letňany

Odborný pracovník pro oblast systémů řízení turbínových motorů

Pracovní náplň:

  • řešení projektů Výzkumu a vývoje v oblasti řídicích systémů turbínových motorů v pozemních i letových aplikacích
  • zpracování spolehlivostních analýz FHA, FTA, FMEA a FMECA
  • příprava experimentů, vyhodnocování a zpracování výsledků zkoušek

Požadujeme:

  • VŠ technického směru (strojní, elektrotechnická)
  • znalost problematiky zpracování spolehlivostních analýz (praxe vítána)
  • základní znalosti v oblastí řídicích systémů a měření
  • dobrá uživatelská znalost práce na PC, práce s programy MATLAB-Simulink a LabView
  • anglický jazyk slovem a písmem na úrovni středně pokročilý
  • flexibilnost a schopnost samostatného plnění úkolů výzkumu a vývoje
  • organizační schopnosti a komunikativnost

Nabízíme:

  • nástupní mzdu dle typu vzdělání a délky praxe

  • dobré mzdové podmínky, bonusy

  • podpora pracovního růstu, řada vzdělávacích aktivit

  • příjemné pracovní prostředí a stabilní zázemí větší společnosti

  • flexibilní pracovní doba, 7,5 hod/den, stravenky, 5 týdnů dovolené

  • nástup možný od 1.3.2016 nebo dle dohody