arrow top
Nabízená pozice:Programátor specialista: Embedded sys. log. řízení, regulace Vloženo:9. únor 2017 Společnost:ŠKODA ELECTRIC a.s. Kontaktní osoba:Jan Pícl E-mail:jan.picl@skoda.cz Telefon:+420 603 566 930 Místo pracoviště:Plzeň

Popis pozice:

- programování řídícího SW pro mastery nadřazeného řízení trakčních vozidel (logické řízení, regulátory)
- tvorba dokumentace SW dle EN 50128 (specifikace požadavků, návrh architektury SW atd.)
- tvorba a využívání řídících a komunikačních knihoven
- spolupráce s SW a HW specialisty, projektanty a systémovými projektanty
- účast na vývoji aplikace v celém rozsahu vývojového cyklu (dokumentace, kódování, testování, ladění na zkušebně, řešení problémů a oživování na voze u zákazníka)

Požadujeme:

- VŠ elektrotechnické nebo aplikovaných věd
- schopnost programování v C, případně C++
- praxe s programováním embedded systému na bázi jednočipových mikroprocesorů výhodou
- praxe v programování SW řídících systémů vozidel výhodou
- praxe se systémy pro správu a řízení dokumentace v životním cyklu vývoje SW výhodou
- znalost komunikací (CAN, MVB, Ethernet) výhodou

- znalost MATLAB výhodou
- znalost AJ, resp. NJ

Nabízíme:

- nadstandartní mzdové ohodnocení
- komplexní zaškolení v rámci adaptačního plánu
- zajímavou a samostatnou práci na vývoji progresivních systémů a špičkových technologií v perspektivní společnosti
- perspektivu uplatnění v české společnosti patřící mezi špičky v oboru
- možnost osobního a profesního rozvoje
- zaměstnanecké výhody
- nástup dle dohody

Důvody proč být s námi:

- dynamicky rostoucí česká společnost
- dlouhodobá zakázková náplň
- know-how společnosti působící na světovém trhu
- velmi dobrá příležitost pro osobní rozvoj a kariérový růst
- motivující systém odměňování a zaměstnaneckých výhod

Informace o pozici

Místo pracoviště

Průmyslová 554/4, 301 00  Plzeň-Doudlevce, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, nadstandardní lékařská péče, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na vzdělání, firemní akce

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá), němčina (mírně pokročilá)

Zadavatel

ŠKODA ELECTRIC a.s.

Trainee programy. Pozice je vhodná pro absolventy.