arrow top
Nabízená pozice:Administrátor obrazových dat pro systémy strojového učení Vloženo:5. červen 2017 Společnost:Eyedea Recognition s.r.o. Kontaktní osoba:Martin Urban E-mail:career@eyedea.cz Telefon:+420 731463066 Místo pracoviště:Praha 2

Administrátor obrazových dat pro systémy strojového učení

Zajímá vás umělá inteligence, strojové učení nebo počítačové vidění? Přidejte se k nám. Pracujeme na projektech, ve kterých se uplatňují nejnovější poznatky z oblasti strojového učení a umělé inteligence. Mezi naše klienty patří renomované tuzemské i nadnárodní firmy, jako jsou například Seznam, Toyota, Nielsen-Admosphere, Tattile i respektované státní organizace, jako je EUROPOL, SDAT/DCPJ France, NCOZ a další. Výsledky naší práce mají celospolečenský dosah v mezinárodním kontextu.

Co vás čeká

  • Vývoj softwarových nástrojů pro správu a manuální anotaci obrazových dat.
  • Organizace a správa obrazových sad určených pro strojové učení.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
  • Správa databází (SQL)
  • Programování v C/C++, Qt

Výhodou bude, pokud budete mít zkušenosti

  • s návrhem GUI
  • s MATLAB / Python
  • s Windows a Linux

Co vám můžeme nabídnout

  • přátelskou atmosféru
  • výjimečné pracovní prostředí
  • pracovní výhody (flexibilní pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 3 sick days a další)
  • spolupráci s univerzitami

Napište na CAREER@EYEDEA.CZ.
Více o nás na www.eyedea.cz.