arrow top
Nabízená pozice:Prodejce software Vloženo:17. červenec 2017 Společnost:HUMUSOFT s.r.o. Kontaktní osoba:Jan Daněk E-mail:danek@humusoft.cz Telefon:+420 284 011 730 Místo pracoviště:Praha
Náplň práce:
  • prodej vědeckotechnického software
  • aktivní vyhledávání potenciálních zákazníků
  • jednání s klienty v rámci ČR
  • administrace nabídek a objednávek
  • rozvíjení vztahů s existujícími zákazníky
  • spolupráce v rámci prodejního týmu (marketing, prodej, aplikační podpora)

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání
  • výborná čeština, aktivní znalost angličtiny
  • znalost práce s PC (na úrovni kancelářského SW)
  • samostatnost při řešení úkolů
  • chuť učit se nové věci
  • spolehlivost, pečlivost a schopnost efektivní organizace práce
  • komunikativnost, flexibilita
  • řidičské oprávnění skupiny B

Nabízíme:
  • práce v neformálním prostředí menšího kolektivu
  • práce v centru Prahy poblíž stanice metra Florenc
  • po zapracování výhodné platové podmínky
  • profesní růst
  • 5 týdnů dovolené + 2 dny navíc o Vánocích
  • zdravotní volno (Sick Days), studijní volno
  • částečně možnost práce z domova
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • příspěvek na sportovní a kulturní aktivity
  • příspěvek na dovolenou
  • příspěvek na dopravu

Pracovní poměr na plný úvazek v Praze.