arrow top
Nabízená pozice:Vývojář/ka C# Vloženo:23. srpen 2017 Společnost:esc Aerospace Kontaktní osoba:Jaromíra Mikulenková E-mail:info@evolvsys.cz Telefon:+420 724936327 Místo pracoviště:Praha 6

Vývojář/ka C# v oblasti Aerospace

Název pozice:

Vývojář/ka C#

Popis:

V současné době rozšiřujeme náš tým o vývojáře v jazyce C# (m/ž) pro práci na projektech pro významné zákazníky v Aerospace odvětví.

Požadavky:

  • VŠ vzdělání technického směru (pozice je vhodná i pro absolventy, studenty posledních ročníků vysokých škol či postgraduálního studia)
  • zkušenost s vývojem C# aplikací
  • základní zkušenosti s prací s databázemi a GUI
  • znalost práce s MATLABem výhodou
  • výborná znalost AJ slovem i písmem
  • dobré komunikační dovednosti a schopnost pracovat v týmu
  • pracoviště: Praha
  • nástup: ihned

Náplň práce:

  • tvorba aplikací C# pro oblast Aerospace
  • grafický design hotový, nutno kódovat dle vzoru
  • generátor komunikačního rozhraní včetně generátoru dokumentace
  • část tzv. ground segment control SW

Nabízíme:

  • HPP, je možná i spolupráce na ŽL
  • možnost profesního růstu
  • spolupráce na mezinárodních projektech
  • zajímavé finanční ohodnocení

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis

- v češtině a angličtině

- s fotografií,

- možným termínem nástupu,

- představou o měsíčním výdělku

na e-mail: hr@evolvsys.cz.

Těšíme se na Váš e-mail na hr@evolvsys.cz či telefonát: 284 683 784.

Navštivte nás na stránkách www.esc-aerospace.com.