arrow top
Nabízená pozice:Vývojový pracovník zpracování signálů Vloženo:31. srpen 2017 Společnost:RETIA, a. s. Kontaktní osoba:Šárka Jušková E-mail:sjuskova@retia.cz Telefon:+420 466852105 Místo pracoviště:Pardubice
Požadavky:
  • VŠ elektro/FJFI/MatFyz, praxe v oboru vítána
  • znalost technické angličtiny
  • znalost popisu soustav a zpracování signálů
  • znalost MATLABu
  • základní znalost problematiky hradlových polí
  • základní znalost problematiky signálových procesorů
  • znalost programování (C, C++, ...)
  • základní znalost síťových technologií včetně jejich konfigurace
  • samostatnost, zodpovědnost
  • schopnost práce v týmu
  • ochota stále se učit

Náplň práce:

  • digitalizace, signálové a datové zpracování
  • návrh a modelování algoritmů
  • implementace algoritmů do DSP/FPGA
  • ověření algoritmů na reálných datech
  • analýza signálů a dat
  • spoluúčast na systémovém řešení koncového zařízení
  • technická podpora při řešení servisních případů
  • příprava výrobní a související dokumentace

Nástup:

  • dle dohody (možný ihned)

Nabízíme:

  • zajímavou a náročnou práci
  • práci ve vyváženém a přátelském kolektivu - zkušenosti i kreativita mládí
  • práci na komplexních projektech

V případě zájmu nám zašlete:

  • životopis v českém a anglickém jazyce
  • možný termín nástupu
  • představu o měsíčním výdělku

Více informací o společnosti na www.retia.eu