arrow top
Nabízená pozice:Systémový analytik radarových systémů Vloženo:31. srpen 2017 Společnost:RETIA, a. s. Kontaktní osoba:Šárka Jušková E-mail:sjuskova@retia.cz Telefon:+420 466852105 Místo pracoviště:Pardubice
Požadavky:
  • VŠ elektro/FJFI/MatFyz, praxe v oboru vítána
  • znalost angličtiny - aktivní
  • znalost popisu soustav a zpracování signálů
  • znalost MATLABu - aktivní
  • samostatnost, zodpovědnost
  • ochota stále se učit
  • odvaha propojit teorii s praxí

Náplň práce:

  • analýza požadavků zákazníka
  • modelování systému, návrh struktury a parametrů systémů
  • návrh algoritmů signálového a datového zpracování
  • analýza záznamů reálných dat
  • zpracování výzkumných zpráv a podkladů pro vývojové práce
  • účast na testování systémů, jednání se zákazníky

Nástup:

  • dle dohody (možný ihned)

Nabízíme:

  • zajímavou, zodpovědnou a náročnou práci
  • práci ve vyváženém a přátelském kolektivu - zkušenosti i kreativita mládí
  • práci na komplexních projektech
  • podíl na výzkumných projektech

V případě zájmu nám zašlete:

  • životopis v českém a anglickém jazyce
  • možný termín nástupu
  • představu o měsíčním výdělku

Více informací o společnosti na www.retia.eu