arrow top
Nabízená pozice:ADAS/AD Výpočtář / CACE Engineer / MBS Specialista Vloženo:29. srpen 2018 Společnost:TÜV SÜD Czech s.r.o. Kontaktní osoba:Michaela Dopitová E-mail:recruitment@tuv-sud.cz Telefon:+420 720955707 Místo pracoviště:Praha 4

Nabízíme jedinečnou pracovní příležitost v oblasti autonomního řízení vozidel!

Rádi přivítáme v týmu virtuálních simulací a testování v Praze nového kolegu či kolegyni na pozici:

ADAS/AD Výpočtář / CACE Engineer / MBS Specialista

Získáte tak příležitost být u zrodu vývoje autonomních vozidel

Budete pracovat s unikátními a rapidně se vyvíjejícími technologiemi

Vaše pracovní náplň:

  • vývoj metodiky simulací a vlastní simulace asistenčních systémů (Advanced Driver Assistance Systems), včetně systémů autonomních vozidel (Autonomous Driving)
  • účast na fyzických testech a následná korelace virtuálních simulací
  • rozvoj/vývoj v oblasti jízdní dynamiky, sensoriky, V2X komunikace atp. (např. SW: MATLAB/Simulink, Vissim,…)
  • komunikace a koordinace projektu s kolegy ze zahraničí (Německo, Singapore)
  • úzká spolupráce s experty v oblasti schvalování vozidel a účast na tvorbě legislativních požadavku v oblasti autonomních vozidel
  • zapojení do výzkumných projektů

Rádi Vám nabídneme:

  • možnost být v kontaktu s nejmodernějšími technologiemi při raném vývoji (platformy a soft-target, účast na fyzických testech, testovaní sensoru, jízdní dynamiky a mnoho dalšího)
  • propojení virtuálních a fyzických testů
  • zaučení a podporu zkušených kolegů
  • široké možnosti pro uplatnění vlastní invence
  • osobní růst, další vzdělávání a zvyšování kvalifikace
  • širokou škálu benefitů – bonusy ke mzdě, plně hrazené jazykové kurzy, týden dovolené navíc, sick days, stravenky, příspěvek zaměstnavatele na penzijní/životní připojištění a další

Jste vhodný kandidát, pokud máte:

  • VŠ technického směru, nejlépe se zaměřením na dopravní techniku nebo aplikovanou mechaniku a mechatroniku
  • (Pozice je vhodná i pro absolventy)
  • znalosti a zkušenosti v oboru jízdní dynamiky, sensoriky nebo řídicích systémů (výhodou)
  • zájem o automobilový průmysl
  • angličtinu na úrovni B1, němčina výhodou
  • schopnost rychle se vzdělávat, kreativitu a otevřený přístup k řešení problémů
  • znalost software (výhodou): MATLAB/Simulink, Python, C++, Pro-SiVIC, FEKO, CarMaker, Simpack apod.