arrow top
Pracujte pro firmy, kde využijete své znalosti MATLAB & Simulink a dSPACE
Nabízená pozice:Software Test Engineer Vloženo:27. květen 2022 Společnost:Formel D Slovakia s.r.o Kontaktní osoba:Natália Majchráková E-mail:natalia.majchrakova@formeld.com Telefon:+421 +421 917 728 882 Místo pracoviště:Mníchov
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Vykonávanie testovania pre overenie požiadaviek na softvér dynamiky vozidla
- Testovanie vykonávané na platformách HiL, SiL, MiL
- Nezávislá analýza a vyhodnotenie výsledkov testovania
- Hľadanie vhodných riešení v prípade problémov
- Podpora vývoja funkcií a modelov softvéru dynamiky vozidla
- Iniciácia chybových hlásení a požiadaviek na zmeny

Zamestnanecké výhody, benefity
- možnosť pracovať na Home Office
- práca v medzinárodnom tíme
- kompletné zaškolenie v rámci pozície
- zaujímavé finančné ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa
Jazykové znalosti
Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- nevyhnutná znalosť nemčiny aspoň na úrovni A2
- komunikatívna znalosť nemčiny alebo angličtiny
- mali by ste mať už prvé skúsenosti s testovaním softvéru
- neobídete sa bez všeobecnej znalosti softvéru pre dynamiku vozidla
- požaduje sa orientácia v autotronike a mechatronike vo vozidle
- oceníme skúsenosť s prácou s Pythonom
- uvítame skúsenosti s FNT and ECU – test
- výhodou je, ak ste sa stretli s Matlab/Simulink, VBA
- určite Vám pomôže dobré analytické myslenie a abstrakcia, vnímavosť
- mali by ste vedieť pracovať v tíme a orientovať sa na zákazníka