Online seminář COMSOL, vstupné zdarma:

Systematizace vývoje produktu v COMSOL Multiphysics

30.11.2023 (čtvrtek), od 14:00 (120 min.), Matouš Lorenc, Martin Kožíšek, Tomáš Vrbata (HUMUSOFT), čeština

Zaměření online semináře

Dlouho poptávaný seminář je zde. Řada firem a institucí používá software COMSOL k vývoji produktů, produktových řad nebo k dlouhodobému výzkumu. Množství modelů roste, přehlednost klesá. Jak udržet vývoj produktu přehledný a ještě ulehčit čas strávený modelováním? V první části workshopu předvedeme jak efektivně přistupovat k parametrickým studiím a optimalizaci, v druhé části se zaměříme na použití vestavěného verzovacího nástroje Model Manager a pomyslný cyklus vývoje zakončíme automatizací reportů. Drtivou většinu předváděných nástrojů má každý zákazník k dispozici v základní konfiguraci COMSOL Multiphysics a rádi bychom ukázali, jak je efektivně používat, abyste ušetřili čas a zvýšili efektivitu.

Jak se připojit

Pro účast na online semináři vyplňte přihlašovací formulář. Obratem obdržíte informace k připojení. Odkaz ke stažení podkladových materiálů Vám zašleme před konáním semináře.

COMSOL

Přihláška

Přihlašovací údaje obdržíte obratem po odeslání formuláře.

Vyplňte Vaše jméno.
Vyplňte Váš email.
Na kterém Vás můžeme zastihnout.
Kdo je Váš zaměstnavatel / kde stujete?
Co je Váš pracovní obor?
Co Vás zajímá?

* Položky je nutné vyplnit.

Odesláním tohoto formuláře nám dáváte souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu potřebném pro vyřízení vašeho dotazu, registrace či žádosti.
Naše Zásady ochrany osobních údajů najdete zde.