arrow top
Nabízená pozice:Vývojový pracovník mechatronických prvků a systémů Vloženo:21. únor 2017 Společnost:ARGO-HYTOS s.r.o. Kontaktní osoba:Petra Košková E-mail:p.koskova@argo-hytos.com Telefon:+420 499 403 310 Místo pracoviště:Vrchlabí

ARGO-HYTOS s.r.o. je členem mezinárodní skupiny, která zaměstnává více než 1300 pracovníků. Vyvíjíme a vyrábíme a nabízíme našim zákazníkům hydraulické prvky a složitá systémová řešení z jedné ruky.

Pro výrobní závod ve Vrchlabí hledáme pracovníka na následující pozici:

Vzdělání:

  • VŠ/SŠ mechatronického (elektrotechnického) zaměření

Odborné požadavky:

  • znalost problematiky sběrnicových systémů používaných v hydraulických systémech (CAN, Ethercat, Profibus, ISO Bus)
  • znalost (alespoň částečná) programovacího prostředí MATLAB/Simulink
  • základní znalosti z oblasti identifikace systémů a jejich regulace
  • aktivní znalost NJ nebo AJ (komunikace v technické oblasti)
  • znalost SAP výhodou, řidičský průkaz sk. B
  • vhodné i pro absolventa

Další požadavky:

  • schopnost prosazovat změny, časová flexibilita, ochota vzdělávat se

Nástup:

  • dohodou

Směnnost:

  • pružná pracovní doba

Náplň práce:

  • zákaznická podpora při řešení problémů s fyzickou implementací AH produktů vybavených sběrnicí CAN
  • navrhování potřebných úprav komunikačního protokolu s cílem jeho harmonizace s požadavky VDMA pro hydraulické prvky a systémy
  • spolupráce s dalšími členy vývojového týmu ARGO-HYTOS při tvorbě konceptů nových mechatronických prvků a systémů
  • tvorba simulačních modelů mechatronických systémů v prostředí Matlab/Simulink, realizace vědeckých výpočtů v prostředí MathCad
  • samostatná vývojová činnost na poli inteligentních mechatronických prvků (typicky spojení hydrauliky a elektroniky)
  • programování podpůrných procedur pro testovací zařízení v laboratořích ARGO-HYTOS v prostředí Matlab

Nabízíme:
›  práce v dynamicky se rozvíjející společnosti
›  vybavení pracovišť na vysoké technické úrovni
›  práce v příjemném pracovním prostředí
›  možnost profesního růstu
›  zaměstnanecké benefity

Své životopisy zasílejte e-mailem na adresu: p.koskova@argo-hytos.com

Kontaktní údaje:

Personální oddělení

Ing. Petra Košková
Tel.: +420 499 403 310

www.argo-hytos.com