arrow top
Nabízená pozice:Konstruktér testovacích zařízení Vloženo:11. květen 2017 Společnost:JABLOTRON ALARMS a. s. Kontaktní osoba:Barbora Záleská E-mail:zaleska@jablotron.cz Telefon:+420 775 780 168 Místo pracoviště:Pod Skalkou 4567/33, 466 01 Jablonec nad Nisou
Chcete být součástí zavedené české společnosti, která si umí vážit práce svých zaměstnanců a podporuje je v dalším rozvoji?

Jako člen týmu zkušených odborníků se můžete zapojit do procesu vzniku nových produktů. Do problematiky testování Vás rádi zaškolíme.

Co Vás čeká?
  • konstrukce testovacích zařízení nových produktů
  • správa technické dokumentace
  • údržba a zlepšování zkonstruovaných výrobků
  • interní kalibrace měřidel elektrických veličin
  • validace konstrukce výrobků a zpětná vazba pro oddělení vývoje
  • řešení problémů při testování

Co očekáváme?
  • vzdělání v oblasti elektrotechniky
  • znalosti konstrukce slaboproudých zařízení a schopnost o nich přemýšlet
  • znalost základních technik vizuálního programování
  • schopnost čtení technické dokumentace v angličtině

Nabízíme:
  • práce s moderními technologiemi (TestStand a PXI od National Instruments)
  • zaškolení ve všech potřebných oblastech (LabView, MATLAB apod.)
  • příjemné a tvůrčí pracovní prostředí s občerstvením
  • prostor pro vlastní kreativitu a profesní růst
  • společenské a sportovní vyžití podporované firmou
  • široká nabídka zaměstnaneckých benefitů
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na stravování
  • vzdělávací kurzy a firemní volnočasové aktivity

V souladu s ustanovením § 5, odst. 2 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, svým zasláním životopisu souhlasíte s tím, aby Vaše osobní údaje, které tímto poskytnete personálnímu oddělení společnosti JABLOTRON ALARMS a. s., byly tímto oddělením zpracovány a vedeny pro účely výše uvedeného výběrového řízení.