Burza práce

Pracujte pro firmy, kde využijete své znalosti MATLAB & Simulink a dSPACE.

Nabízená pozice: Vývojový pracovník

Společnost: Elektrotechnika, a.s.

Místo pracoviště: Praha

Vloženo: 10.10.2023

Kontaktní osoba: Jana Kaminská

Email: jkaminska@elektrotechnika.cz

Telefon: +420 724 815 384

Vývojový pracovník

Náplň práce:

Inovace a vývoj nových výrobků a zařízení na bázi výkonové elektroniky tj. vývoj výkonových měničů především pro elektrické pohony (AC i DC), měničů pro filtračně kompenzační zařízení, usměrňovačů a speciálních řízených zdrojů. To vše na nízkém a vysokém (především) napětí. Výkony v řádech jednotek až desítek MW.

Požadované vzdělání:

  • VŠ elektrotechnického směru, obor výkonová elektronika, průmyslové pohony.

Odborné znalosti a dovednosti:

  • Zkušenosti s návrhem a vývojem výkonových polovodičových měničů.
  • Znalost různých topologií měničů. Zkušenosti s aplikací výkonových měničů.
  • Znalost regulačních principů výkonových měničů.
  • Inovativnost.
  • Obecný technický nadhled s přesahem mimo obory elektro.

Požadovaná praxe:

  • Praxe v oboru alespoň 3 roky – vítána.

Jazykové znalosti:

  • AJ na středně pokročilé úrovni výhodou, ČJ plynule.

Další požadavky:

  • Vyhl. 50/1978 Sb. § 6 výhodou.
  • ŘP sk. B.
  • Schopnost analytického myšlení.
  • Samostatnost v jednání, smysl pro zodpovědnost.
  • Flexibilita.
  • Znalost SW: MS Office, Matlab Simulink.

Nabízíme:

Práci v dynamickém a motivujícím prostředí, mnohostrannou možnost uplatnění vlastní invence, možnost profesního a kariérního růstu, kompetence v souladu s odpovědností, tří složkovou mzdu (jejíž výše je odpovídající osobním i firemním výsledkům), dlouhodobý pracovní poměr, výhody vyplývající z kolektivní smlouvy (např. 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, rehabilitace, jazykové kurzy na pracovišti, možnost zúčastnit se odborných školení).