úvodní stránka    |    Burza práce    |    HUMUSOFT Digest
kontakt    |    sdílet:     |    
HUMUSOFT logo
eng
cz
multi-cpu workstation

Úvodní stránka > O nás

back button

O nás

HUMUSOFT s.r.o. je česká soukromá obchodní společnost založená v roce 1991. Společnost má sídlo v Praze a pobočku v Bratislavě. V současnosti má 20 stálých zaměstnanců a proměnný počet externích spolupracovníků pro řešení konkrétních úkolů. Od svého vzniku dělí společnost své síly rovným dílem mezi výrobu a prodej přístrojového a programového vybavení. Mezi oblasti zájmu společnosti patří řídicí technika, informační technologie, vědeckotechnický software, simulace technologických i podnikových procesů. Hlavním cílem společnosti je poskytovat zákazníkům komplexní služby. To znamená nejen prodej, ale především uživatelský servis na nejvyšší úrovni, nestandardní služby dle přání zákazníka a maximální rychlost a korektnost ve vyřizování požadavků zákazníků.
Výrobní a obchodní aktivity společnosti:
The MathWorks logo
Výhradní zástupce americké firmy MathWorks, Inc. pro Českou republiku a Slovensko. Distribuce a uživatelská podpora software pro vědeckotechnické výpočty a simulaci dynamických systémů - MATLAB® a Simulink®.
HUMUSOFT s.r.o. se rovněž podílí na vývoji nadstaveb systému MATLAB®/Simulink®:
  • Real Time Toolbox™ - knihovna pro interaktivní práci v reálném čase
  • Simulink 3D Animation™ (Virtual Reality Toolbox) - zobrazování dynamických modelů v prostředí virtuální reality
  • Real-Time Windows Target™ - spouštění simulačních modelů v reálném čase na platformě PC
COMSOL logo
Výhradní zástupce švédské firmy COMSOL AB pro Českou republiku, Slovensko, Rusko, Ukrainu, Bělorusko, Ázerbájdžán, Gruzie, Kazachstán, Mongolsko, Arménii, Uzbekistán, Kyrgyzstán, Turkmenistán, Tádžikistán, Moldávie. Distribuce a uživatelská podpora software pro modelování a simulaci fyzikálně-inženýrských úloh na bázi parciálních diferenciálních rovnic - COMSOL Multiphysics®.
dSPACE logo
Výhradní distributor německé společnosti dSPACE GmbH. Systémy dSPACE, založené na procesorech PowerPC a AMD Opteron jsou určeny k realizaci náročných simulačních experimentů při vývoji řídicích systémů a simulacích hardware-in-the-loop. Spolupráce s prostředím Matlab®/Simulink®.
TecQuipment logo
Vývoj a výroba počítačem řízených modelů pro výuku teorie řízení. Dohoda o celosvětovém prodeji s anglickou společností TecQuipment Ltd.
HUMUSOFT logo
Vývojové a konzultační činnosti v oblasti řídicí techniky a simulace systémů.
Vývoj a výroba zásuvných karet do PC - sběr dat, analýza obrazu, zpracování signálů a řízení pohonů.
Dodávky vysoce výkonných pracovních stanic HeavyHorse navržených pro optimální výkon při náročných numerických výpočtech.