arrow top
Pracujte pro firmy, kde využijete své znalosti MATLAB & Simulink a dSPACE
Nabízená pozice:FEM Výpočtář Vloženo:22. listopad 2021 Společnost:BEDNAR FMT s.r.o. Kontaktní osoba:Lenka Švorcová E-mail:info@bednar.com Telefon:+420 727 842 331 Místo pracoviště:Rychnov nad Kněžnou – Dlouhá Ves
Jsme výhradně český výrobce zemědělské techniky specializující se na stroje pro zpracování půdy, setí, hnojení a mulčování. Naše stroje jezdí téměř po celém světě. Rychle se rozrůstáme, a proto sháníme nové posily do našeho týmu.

Co vás čeká
  • provádění výpočtů pomocí Pro/Mechanica
  • tvorba FEM modelů součástí strojů
  • návrh a ověřování optimalizace součástí
  • přenos výpočtů do konstrukce, výroby
  • komunikace s kolegy výpočtáři a konstruktéry
  • vyhodnocování a návrh tenzometrických měření ( převážně Labview )
  • analýza dat ze snímačů
  • návrh měřící techniky ve spolupráci s konstrukcí a vývojem - za účelem zpřesnění zatěžujících stavů v simulacích
  • zpracování technických zpráv z měření
  • simulace lineárních a nelineárních strukturovaných úloh
  • dynamická analýza ( Tranzientní děje FEM )
  • dynamická analýza ( Multi body dynamics )

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
  • VŠ technického směru - i absolvent,
  • alespoň základní znalost a zkušenost s výpočty
  • praxe v konstruování
  • spolehlivost a samostatnost
  • technické myšlení, schopnost práce v týmu

Výhodou bude, pokud budete mít
  • znalost svařovací technologie
  • zkušenost s FEM výpočty
  • zkušenost s CAD systémy, nejlépe Pro/E
  • zkušenost se zemědělskou technikou
  • znalosti z fraktografie a její aplikace
  • znalost v oblasti únavy konstrukcí
  • znalost v oblasti optimalizačních metod

Co vám můžeme nabídnout
  • zajímavou a různorodou práci, ve které se nebudete nudit
  • přátelský kolektiv
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost se kariérně a profesně rozvíjet v rámci celé společnosti
  • firemní akce a teambuildingy
  • stravenky
  • Multisport kartu
  • 5 týdnů dovolené
  • 2 dny účelového pracovního volna (sick days)