to top
Select language:    en ENGLISH  |  cs CZECH
picture MATLAB pro standardní použití:- Firmy a organizace
- Startupy a OSVČ
picture MATLAB pro střední školy:- PASS (celoškolní multilicence)
picture MATLAB pro domácí použití:- Home license
- Student license
MATLAB je inženýrský nástroj a interaktivní prostředí pro vědecké a technické výpočty, analýzu dat, vizualizaci a vývoj algoritmů, využívaný miliony inženýrů a vědců po celém světě. S programem MATLAB můžete zkoumat a vizualizovat Vaše nápady a řešit úlohy napříč různými obory. MATLAB poskytuje řešení v oblastech, jako je aplikovaná matematika, strojové učení, zpracování signálu a komunikace, zpracování obrazu a počítačové vidění, finanční analýza a modelování, návrh řídicích systémů, robotika a mnoha dalších.
Simulink je nadstavba MATLABu pro simulaci a modelování dynamických systémů. Poskytuje uživateli možnost rychle a snadno vytvářet modely dynamických soustav ve formě blokových schémat.
Otevřená architektura MATLABu a Simulinku vedla ke vzniku knihoven funkcí a bloků, nazývaných aplikační knihovny, které rozšiřují použití programů v příslušných vědních a technických oborech. Další skupinu tvoří soubor nástrojů Polyspace, určený pro detekci run-time chyb, ověření správnosti programového kódu a certifikaci.
Potrebujete monitorovať stav vášho zariadenia (stroja) vo vašej firme alebo priamo u zákazníka a zo získaných dát včas zabezpečiť kedy vykonať potrebnú údržbu tak, aby nedošlo k jeho poškodeniu? Chceli by ste odhadnúť aká je ostávajúca životnosť monitorovaného systému? Radi by ste minimalizovali prípadné straty alebo im vedeli celkom predchádzať?
Humusoft s.r.o. je výhradní zástupce společnosti MathWorks® pro Českou republiku a Slovensko.
Seznamte své kolegy a známé se systémem MATLAB.
Pomozte jim najít vhodné řešení právě pro jejich aplikaci nebo odvětví.
Další využití programu MATLAB a Simulink
Jak na to
eBook zdarma
WWW semináře CZ/SK
User Stories
Nejbližší plánované akce:
3.11.2020, od 14:00 (95 min.), Online prostřednictvím Cisco Webex, obsazeno
matlabworkshopStrojové učení v prostředí MATLAB
10.11.2020, od 14:00 (95 min.), Online prostřednictvím Cisco Webex
matlabworkshopStrojové učení v prostředí MATLAB