Vědecko-technické výpočty, analýza dat, vývoj algoritmů, simulace a Model-Based Design.

Nástroje MATLAB, Simulink a Polyspace vyvíjené společností MathWorks poskytují prostředí pro vědecké a technické výpočty, analýzu a vizualizaci dat, vývoj algoritmů, modelování a simulace, testování a validaci, generování a analýzu kódu, certifikaci a další.

ukázka matlab

MATLAB

MATLAB® je inženýrský nástroj a interaktivní prostředí pro vědecké a technické výpočty, analýzu dat, vizualizaci a vývoj algoritmů. MATLAB využívají miliony inženýrů a vědců napříč různými obory po celém světě. Čtěte dál...

Více o systému MATLAB
ukázka simulink

Simulink

Simulink® je nadstavba prostředí MATLAB určená pro modelování a simulaci dynamických systémů a vývoj algoritmů metodou Model-Based Design. Poskytuje uživateli možnost rychle a snadno vytvářet simulační modely ve formě blokových schémat a nasadit je na cílové platformy bez ručního zápisu kódu. Čtěte dál...

Více o nadstavbě Simulink
slovní mrak

Aplikační knihovny v prostředí MATLAB a Simulink

Otevřená architektura prostředí MATLAB a Simulink vedla ke vzniku knihoven funkcí a bloků, nazývaných aplikační knihovny, které rozšiřují použití programů v příslušných vědních a technických oborech.

Přehled aplikačních knihoven a struktura systému
polyspace certifikace

Polyspace

Samostatnou skupinu tvoří nástroje Polyspace, určené pro detekci run-time chyb, ověření správnosti programového kódu a certifikaci. Čtěte dál...

Více o nástrojích Polyspace

Ceník a licence systému MATLAB

Licence systému MATLAB jsou nabízeny standardní, akademické, studentské nebo pro domácí použití. Podle počtu lidí můžete vybírat mezi licencemi vázanými na jednoho uživatele, vázanými na počítač pro více lidí nebo licencemi síťovými. Rozlišují se licence roční a časově neomezené.

Ceník a licence
Kontaktovat prodejce
Zkušební licence

Odvětví a aplikace

Seznamte se blíže se širokou škálou aplikačních oblastí nástrojů MATLAB & Simulink a najděte řešení, které je nejvhodnější právě pro vaši aplikaci nebo odvětví.

Odvětví a aplikace

Novinky v poslední verzi

Prohlédněte si poslední novinky v prostředí MATLAB a Simulink.

Novinky MATLAB & Simulink
aplikace matlab v praxi

MATLAB v průmyslu

MATLAB nachází uplatnění v celé řadě průmyslových odvětví. V České republice a na Slovensku je to zejména automobilový průmysl, letecký průmysl a další.

Průmyslová odvětví

Uživatelské reference

matlab na vysokých školách

MATLAB na vysokých školách (Campus-Wide Suite)

MATLAB dostupný pro každého a kdekoli.
Stovky univerzit využívajících MATLAB přešly na model Campus-Wide Suite licence. Mezi nimi jsou i téměř všechny nejlépe hodnocené technické univerzity světa. V České republice a na Slovensku má tuto licenci již dvacítka univerzit. Čtěte dál...

Více informací pro zaměstnance a studenty vysokých škol
soutěž istrobot

MATLAB na základních a středních školách (multilicence PASS)

Moderní vzdělávací postupy se snaží přejít od jednoduchého řešení úloh na tabuli a papíře k využití interaktivních nástrojů, které umožňují úlohy rychle a efektivně modelovat, simulovat, vizualizovat a nasadit řešení na reálné zařízení. Čtěte dál...

více o licenčním řešení pro základní a střední školy
matlab ve školství

MATLAB ve školství

Systém MATLAB patří mezi základní výpočetní nástroje na mnoha vzdělávacích a výzkumných institucích po celém světě. Více než 5000 univerzit používá MATLAB a Simulink k výzkumu a zkvalitnění výuky v oblasti technických výpočtů, analýzy dat a simulace. Studenti využívají získané znalosti i po ukončení studia, neboť systém MATLAB je dnes již nepostradatelným nástrojem v řadě průmyslových i ekonomických odvětví.

MATLAB pro výuku
MATLAB pro vědu a výzkum

Technická podpora

  • Nápověda k instalaci a aktivaci programu MATLAB
  • Často kladené dotazy
  • Podporované platformy
  • Databáze řešených problémů
Stránka technické podpory
telefon
školení u společnosti humusoft

Školení

V naší učebně v Praze poskytujeme pravidelná i privátní školení pro začátečníky i pokročilé, včetně školení zaměřených na konkrétní aplikační oblasti. Zúčastnit se lze prezenčně i online a školení může proběhnout i u Vás.

MATLAB školení
technical computing camp 2023

Konference, semináře a workshopy

Na konferencích Technical Computing Camp (v Brně) a Technical Computing Prague se setkáte s námi a s dalšími uživateli prostředí MATLAB z komerční i akademické oblasti.

V průběhu roku se můžete účastnit odborných seminářů vedených v českém, slovenském, nebo anglickém jazyce.

Události

Konzultační služby

Nabízíme vám služby našich zkušených aplikačních inženýrů v širokém rozsahu od konzultací a poradních činností až po kompletní vývoj aplikací či simulačních modelů na míru vašim požadavkům.

Konzultační služby

Kontaktujte nás

Máte dotaz, váháte při výběru vhodných nadstaveb nebo potřebujete s něčím poradit? Nenechávejte si to pro sebe.

Napište nám

Humusoft s.r.o. je výhradní zástupce společnosti MathWorks pro Českou republiku a Slovensko.

MathWorks logo
close