dSPACE - Váš partner pro simulaci a validaci

Humusoft s.r.o. je výhradní distributor německé společnosti dSPACE GmbH.

držák pro monitor

dSPACE a jeho aplikační oblasti

Oživte svoje vize a nápady rychle a spolehlivě pomocí inovativních a spolehlivých software a hardware nástrojů.

Přeneste svoje algoritmy a simulace do oblasti reálneho času a zvyšte tak efektivitu verifikací a validací Vašich systémů.

dSPACE autonomní vozidla a asistenční systémy

Autonomní vozidla a asistenční systémy

Ať už jde o témata, jako jsou Data Logging, Data Enrichment, Machine Learning, Data replay, Generování scénářů nebo Simulace senzorů, dSPACE poskytuje nástroje, které pomohou proměnit vaše nápady v realitu.

Podrobnější informace

Elektromobilita

Specifické požadavky na elektrické pohony jsou společnosti dSPACE už dávno známé, což z nich dělá spolehlivého a flexibilního partnera, jak pro individuální projekty, tak i pro komplexní end-to-end řešení. E-mobilita se může vyvinout v skutečné alternativní odvětví, díky individuálně škálovatelnému řetězci nástrojů pro vývoj a testování elektrických motorů, palivových článků a nabíjecí infrastruktury.

Podrobnější informace

Letecký průmysl

Vysoce výkonné vyvojové prostředí.

Produkty dSPACE se využívají v široké oblasti leteckých aplikačních oblastí, například pro vývoj řízení motorů a testování ovládacích prvků.

Podrobnější informace

Academia

Vývoj řídicích jednotek na univerzitách pomocí osvědčených a standardních průmyslových nástrojů.

dSPACE nabízí univerzitám a výzkumným institucím flexibilní systémy, které poskytují všechny možnosti nezbytné pro model-based vývoj mechatronických regulátorů v akademickém prostředí.

Podrobnější informace

Další odvětví

Zjednodušený vývoj řízení.

Všude tam, kde se používají mechatronické řídicí systémy (v pohonech, průmyslové automatizaci, lékařských aplikacích a dalších) musí regulátory plnit stále složitější úkoly.

I když je dSPACE jedničkou v automobilové oblasti, portfolio nástrojů a výkonných hardwarových systémů lze uplatnit i při realizaci projektů v dalších výzkumných a průmyslových oblastech jako např. aerospace, medicínské inženýrství, plnicí stroje, plynové turbíny pro námořní dopravu.

Podrobnější informace

Kompletní přehled aplikačních oblastí

Přehled hardware Přehled software

Kontaktovat prodejce

Produktové novinky dSPACE

Přehled novinek, vylepšení a řešení v aktuální verzi systémů dSPACE.

Zobrazit novinky v aktualní verzi
Zobrazit produktové novinky
dSPACE logo

dSPACE hardware - SCALEXIO, modulární real-time systém

Produktová řada dSPACE SCALEXIO zahrnuje vysoce flexibilní a modulární systémy v několika sestavách pro použití v hardware-in-the-loop (HIL) a rapid control prototyping (RCP) aplikacích pro různá průmyslová odvětví, jako je automobilový průmysl, automatizace, letecký průmysl, lékařství, doprava nebo výzkum. Vysoký výpočetní výkon a komplexní podpora sběrnic je ideální kombinace pro nejnáročnější aplikace, na kterých budete dnes ale i v budoucnosti pracovat. Mezi aplikace patří vysoce automatizované a autonomní řízení, elektromobilita a zvýšení síťové komunikace poháněné moderními E/E architekturami.

Klíčové vlastnosti

  • Škálovatelné podle libovolných výpočetních a I/O požadavků
  • Pro laboratorní i „in-vehicle“ aplikace
  • Vysoce výkonná procesorová technologie pro výpočty velkých a složitých simulačním modelů v reálném čase
  • Komplexní, přesné a rychlé I/O vlastnosti postavené na FPGA technologii
  • Otevřenost pro několik simulačních prostředí třetích stran prostřednictvím podpory Functional Mock-up Interface (FMI)

Systémy jsou k dispozici v různých variantách provedení, tak aby odpovídaly konkrétním požadavků daného projektu.

Kompletní přehled hardware a software

dSPACE SCALEXIO, modulární real-time systém
dSPACE laboratorní systém

Laboratorní systém

SCALEXIO LabBox se hodí pro širokou škálu aplikací, jako je RCP, funkční testovaní, řízení testovací stanice a jako základní systém pro zakázkové HIL sestavy. Kompaktní stavba se hodí na kancelářský stůl a nabízí místo až pro 18 SCALEXIO I/O desek, které můžete snadno vyměnit a tak systém adaptovat pro různé projekty.

Podrobnější informace

In-Vehicle systém

SCALEXIO AutoBox je díky své odolnosti proti otřesům a vibracím vhodným zařízením na testování přímo uvnitř vozidel jako jsou osobní a nákladní automobily, vlaky, zemědělské a stavební stroje. AutoBox je optimalizovaný pro použití ve vozidle. Je tak ideální pro zkušební jízdy během vývoje komponentů, jako jsou elektrické pohonné jednotky, ovládaní podvozku, či funkce pro asistovanou, vysoce automatizovanou a autonomní jízdu.

Podrobnější informace

Off-the-Shelf systémy pro HIL testy

“Off-the-shelf” (OTS) systémy nabízejí dostatek místa pro MultiCompact I/O jednotky, HighFlex desky a SCALEXIO I/O desky. Na rozdíl od laboratorního SCALEXIO zahrnuje OTS integrovanu možnost vkládaní poruch a měření proudu s komplexní softwarovou podporou.

OTS SCALEXIO pro HIL aplikace přichází ve variantách s 9 HU a 12 HU a je ideální pro testované jednotlivých ECU.

Podrobnější informace

Zákazkové systémy

dSPACE Engineering Services poskytují systémy přizpůsobené specifickým požadavkům zákazníka. Tyto přizpůsobené rackové SCALEXIO systémy poskytují maximální flexibilitu a lze je snadno rozšířit.

Typické oblasti použití zahrnují rozsáhlé testy elektronických řídicích jednotek v rámci jedné sítě, stejně jako testy zahrnující elektronické zátěže, nebo kompletní virtuální vozidla.

Podrobnější informace

Mechanické testovací sestavy

dSPACE nabízí vysoce dynamické testovací stanice pro testování složitých mechatronických systémů. Aby se dosáhlo realistického chování testovaných součástí, používají testovací stanice skutečné součásti, jako je elektrický motor, nebo mechanické zátěže odpovídající skutečnosti.

Podrobnější informace

AUTERA

AUTERA je produktová řada určená pro data-driven vývoj v oblasti autonomního řízení a asistence řidiče. Jejím základním členem je AUTERA AutoBox – robustní modulární systém pro data logging a prototyping s vynikajícím výkonem. Může číst, zpracovávat a zaznamenávat raw data ze senzorů lidaru, radaru a kamery, stejně jako automobilových sběrnic. Disponuje sítí s nejlepší šířkou pásma ve své třídě.

Podrobnější informace

MicroAutoBox

MicroAutoBox III je další generací zavedeného systému dSPACE MicroAutoBox. Systému pro provádění rychlých prototypů funkcí ve vozidle a to vše v reálném čase.

MicroAutoBox III jedinečně kombinuje vysoký výkon, komplexní automobilové I / O včetně podpory sběrnice a sítě a extrémně kompaktní a robustní design - to vše za příznivou cenu. Komplexní softwarové prostředí umožňuje snadno a s minimálním úsilím konfigurovat, programovat a provozovat systém.

Podrobnější informace

MicroLabBox

MicroLabBox je vývojový systém typu „vše v jednom“ pro laboratoř, který kombinuje kompaktní rozměry a nízké systémové náklady s vysokým výkonem a univerzálností.

MicroLabBox vám umožní rychle a snadno nastavit vaše řídicí, testovací nebo měřicí aplikace. Pomůže vám proměnit vaše nové koncepty řízení v realitu. Díky více než 100 I / O kanálům různých typů je MicroLabBox univerzálním systémem, který lze použít v mechatronických oblastech výzkumu a vývoje, jako je robotika, lékařská technika, řízení elektrických pohonů, obnovitelná energie, konstrukce vozidel nebo letecký průmysl.

Podrobnější informace

Kompletní přehled hardware a software

Kontaktovat prodejce

dSPACE software

dSPACE poskytuje řadu softwarových nástrojů pro konfiguraci real-time aplikací, vykonávání experimentů během runtime testovaní a dalších fází a scénářů vývoje a verifikace.

SW nástroje můžeme zařadit do skupin podle účelu použití:

Systémy jsou k dispozici v různých variantách provedení, tak aby odpovídaly konkrétním požadavků daného projektu.

Kompletní přehled hardware a software

Kontaktovat prodejce
dSPACE softwarové nástroje

dSPACE pro školy

ACE Kit - Advanced Control Education Kit

Speciálně kombinované balíčky velmi výkonného hadware a komplexních software nástrojů pro univerzity. Určené pro vývoj a testování řidicích systémů během výuky a nebo výzkumu.

dSPACE ACE kity ulehčují realizaci i těch nejkomplexnejších konceptů řízení, od počátečního návrhu pomocí blokových diagramů až po konečnou online optimalizaci regulátoru v reálném čase.

Podrobné informace o ACE KITu

Kontaktovat prodejce
dSPACE na konferenci Technical Computing Camp

Technická podpora

Máte technický dotaz? Technická podpora je dostupná každý pracovní den.

Vyplňte Váš email.
S čím potřebujete poradit?
Vyplňte telefonní číslo, na kterém Vás můžeme zastihnout.

* Položky je nutné vyplnit.

Odesláním tohoto formuláře nám dáváte souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu potřebném pro vyřízení vašeho dotazu, registrace či žádosti.
Naše Zásady ochrany osobních údajů najdete zde.

Kontaktujte nás

Máte dotaz, potřebujete cenovou nabídku, váháte při výběru vhodného modulu nebo nám prostě chcete něco sdělit? Nenechávejte si to pro sebe.

Napište nám

close