to top
Select language:    en ENGLISH  |  cs CZECH
dSPACE pomáhá společnostem po celém světě rychleji a spolehlivěji oživit jejich vize a nápady. dSPACE je Váš partner pro simulaci a validaci.
Autonomní vozidla a asistenční systémy
picture
Ať už jde o témata, jako jsou Data Logging, Data Enrichment, Machine Learning, Data replay, Generování scénářů nebo Simulace senzorů, dSPACE poskytuje nástroje, které pomohou proměnit vaše nápady v realitu.
Elektromobilita
picture
Specifické požadavky na elektrické pohony jsou společnosti dSPACE už dávno známe, což z nich dělá spolehlivého a flexibilního partnera, jak pro individuální projekty, tak i pro komplexní end-to-end řešení. E-mobilita se může vyvinout v skutečné alternativní odvětví, díky individuálně škálovatelnému řetězci nástrojů pro vývoj a testování elektrických motorů, palivových článků a nabíjecí infrastruktury.
I když je dSPACE jedničkou v automobilové oblasti, portfolio nástrojů a výkonných hardwarových systémů lze uplatnit i při realizaci projektů v dalších výzkumných a průmyslových oblastech jako např. aerospace, medicínské inženýrství, plnicí stroje, plynové turbíny pro námořní dopravu.
dSPACE byl založen inženýry pracujícími na univerzitě a tak je přirozené, že má silný základ v podpoře škol a univerzit. Nabízí výrazně zlevněné nástroje a výhodné balíčky jako ACE kit nebo Clasroom kit, které pomáhají studentům v rozvoji jejich zkušeností a v úspěšném uplatnění se v průmyslovém a vědeckém vývoji. Neváhejte nás kontaktovat v případě zájmu o dSPACE produkty pro akademické účely.
HUMUSOFT s.r.o. je výhradní výhradní distributor německé společnosti dSPACE GmbH.
Nejbližší plánované akce: