O společnosti HUMUSOFT

HUMUSOFT s.r.o. je česká soukromá obchodní společnost založená v roce 1991. Společnost má sídlo v Praze a pobočku v Bratislavě. V současnosti má 20 stálých zaměstnanců a proměnný počet externích spolupracovníků pro řešení konkrétních úkolů. Od svého vzniku dělí společnost své síly rovným dílem mezi výrobu a prodej přístrojového a programového vybavení. Mezi oblasti zájmu společnosti patří řídicí technika, informační technologie, vědeckotechnický software, simulace technologických i podnikových procesů. Hlavním cílem společnosti je poskytovat zákazníkům komplexní služby. To znamená nejen prodej, ale především uživatelský servis na nejvyšší úrovni, nestandardní služby dle přání zákazníka a maximální rychlost a korektnost ve vyřizování požadavků zákazníků.

Výrobní a obchodní aktivity společnosti

/img/MathWorks reseller logo

Výhradní zástupce americké společnosti MathWorks, Inc. pro Českou republiku a Slovensko. Distribuce a uživatelská podpora software pro vědeckotechnické výpočty a simulaci dynamických systémů - MATLAB® a Simulink®.

HUMUSOFT s.r.o. se rovněž podílí na vývoji nadstaveb systému MATLAB® / Simulink®:

  • Simulink Desktop Real-Time™ - spouštění simulačních modelů v reálném čase na platformě PC nebo Mac.
  • Simulink 3D Animation™ (Virtual Reality Toolbox) - zobrazování dynamických modelů v prostředí virtuální reality.
/img/COMSOL logo

Výhradní zástupce švédské společnosti COMSOL AB pro Českou republiku, Slovensko. Distribuce a uživatelská podpora software pro modelování a simulaci fyzikálně-inženýrských úloh na bázi parciálních diferenciálních rovnic - COMSOL Multiphysics®.

/img/dSPACE logo

Výhradní distributor německé společnosti dSPACE GmbH. Systémy dSPACE, založené na procesorech PowerPC, Intel a ARM jsou určeny k realizaci náročných simulačních experimentů při vývoji řídicích systémů a simulacích hardware-in-the-loop. Spolupráce s prostředím Matlab® / Simulink®.

/img/HUMUSOFT logo

Vývoj a výroba počítačem řízených modelů pro výuku teorie řízení.

Vývojové a konzultační činnosti v oblasti řídicí techniky a simulace systémů.

Dodávky vysoce výkonných pracovních stanic HeavyHorse navržených pro optimální výkon při náročných numerických výpočtech.