to top
Select language:    en ENGLISH  |  cs CZECH
-- přejít na obsah webu --
Vážení zákazníci,
Dovolujeme si vám oznámit, že v reakci na nařízení vlády ČR z 15.3.2020 bude omezen počet zaměstnanců přítomných v kanceláři naší společnosti. V souvislosti s tím bude částečně omezena naše možnost reagovat na vaše volání a telefonické dotazy. Žádáme vás, abyste při kontaktu s námi v co nejvyšší míře využívali náš kontaktní formulář a elektronickou poštu:
Kontaktní formulář  |  Obchodní oddělení (nabídky, objednávky, dodávky zboží, obchodní informace): sales@humusoft.cz
Technické oddělení (technická podpora, instalace, aplikační poradenství): support@humusoft.cz  |  Obecný kontakt (všechny ostatní dotazy): info@humusoft.cz
Naši kolegové se vám budou věnovat co nejdříve, předpokládáme, že valnou většinou našich činností (včetně dodávek software i zboží) budeme zajišťovat jako doposud. Omlouváme se za případné zdržení ve vyřízení vašich dotazů a žádostí.
Děkujeme za pochopení.
-- Připravili jsme pro vás Rozcestník pro práci a studium z domova --
Měřicí karty
picture
HUMUSOFT s.r.o. se specializuje na výrobu měřicích karet pro PC, použitelných jak v laboratorních, tak v průmyslových podmínkách. Všechny tyto karty jsou podporovány produkty Simulink Desktop Real-Time (dříve Real-Time Windows Target) a Simulink Real-Time pro MATLAB. Spolu s těmito programovými balíky tvoří integrované a snadno použitelné prostředí pro vývoj aplikací pro řízení a simulaci v reálném čase.
picture
picture
picture
picture
TB640 svorkovnice
TB640 je pasivní element pro zařízení MF644, který umožňuje snadné připojení všech externích signálů pomocí svorkovnice.
Se zařízením MF644 je dodáván jeden kus této svorkovnice. Další lze dokoupit samostatně.
picture
TB621 univerzální svorkovnice
TB621 je pasivní element, který umožňuje snadné připojení externích signálů pomocí svorkovnice. K TB621 je dodáván kabel pro připojení k měřicí kartě.
Pro kartu MF634 a MF624 jsou doporučeny dvě svorkovnice TB621, pro AD622 jedna svorkovnice TB621.