to top
Select language:    en ENGLISH  |  cs CZECH
-- přejít na obsah webu --
Vážení zákazníci,
Dovolujeme si vám oznámit, že v reakci na nařízení vlády ČR z 15.3.2020 bude omezen počet zaměstnanců přítomných v kanceláři naší společnosti. V souvislosti s tím bude částečně omezena naše možnost reagovat na vaše volání a telefonické dotazy. Žádáme vás, abyste při kontaktu s námi v co nejvyšší míře využívali náš kontaktní formulář a elektronickou poštu:
Kontaktní formulář  |  Obchodní oddělení (nabídky, objednávky, dodávky zboží, obchodní informace): sales@humusoft.cz
Technické oddělení (technická podpora, instalace, aplikační poradenství): support@humusoft.cz  |  Obecný kontakt (všechny ostatní dotazy): info@humusoft.cz
Naši kolegové se vám budou věnovat co nejdříve, předpokládáme, že valnou většinou našich činností (včetně dodávek software i zboží) budeme zajišťovat jako doposud. Omlouváme se za případné zdržení ve vyřízení vašich dotazů a žádostí.
Děkujeme za pochopení.
-- Připravili jsme pro vás Rozcestník pro práci a studium z domova --
COMSOL Multiphysics je inženýrský nástroj určený k modelování a simulaci fyzikálních dějů. Většina úloh, se kterými se setkáváme v reálném životě, má multifyzikální povahu. Proto je při vývoji výrobků či procesů a studiu chování systémů často nutné uvažovat vzájemnou interakci několika fyzikálních vlivů současně. COMSOL Multiphysics byl speciálně vyvinut pro řešení takovýchto komplexních problémů.
COMSOL Compiler je unikátní nástroj pro kompilaci aplikací (FEM Modelů) do podoby samostatně spustitelného programu pro Windows, Linux nebo MAC OS. Ke spuštění kompilovaného programu není třeba licence COMSOL Multiphysics a licenci k programu drží vlastník licence COMSOL Compiler, který tak může s vytvořenými simulačními programy dále obchodovat.
COMSOL Server slouží k síťovému sdílení aplikací (FEM modelů) vytvořených v prostředí COMSOL Multiphysics. Aplikace lze sdílet bez územního omezení uživatelům uvnitř i mimo organizaci vlastníka licence. COMSOL Server je progresivní nástroj pro předávání myšlenek a expertních simulačních řešení od specialistů směrem k vývojovým týmům, konstruktérům ve výrobě ale i k uživatelům, kteří jsou zatím v oblasti počítačových simulací začátečníky.
picture
COMSOL Multiphysics se skládá z jádra a celé řady nadstavbových modulů, které rozšiřují možnosti řešení specializovaných úloh z odvětví pružnosti pevnosti (Mechanical), mechaniky tekutin (Fluids), elektromagnetismu (Electromagnetic), chemie (Chemical) a dalších. Výhodou COMSOLu Multiphysics je přímé propojení s mnoha CAD nástroji či systémem MATLAB.
Humusoft s.r.o. je výhradní zástupce švédské společnosti COMSOL AB pro Českou republiku a Slovensko.
WWW semináře CZ/SK
User Stories
Nejbližší plánované akce: