arrow top
Pracujte pro firmy, kde využijete své znalosti MATLAB & Simulink a dSPACE
Nabízená pozice:Funkční SW vývojář pro e-mobilitu / motor control Vloženo:3. říjen 2022 Společnost:ZF Engineering Plzeň Kontaktní osoba:Kateřina Švarcová E-mail:_ Telefon:_ Místo pracoviště:Plzeň
ZF Engineering Plzeň se stává důležitým centrem pro aplikace z oblasti e-mobility. Jedním z nových projektů je vývoj a implementace SW funkcí řízení elektrických motorů, diagnostiky, zpracování signálů a simulace.
Máte zkušenosti z oblasti řízení elektrických pohonů? Využijte je pro vývoj e-mobilů a hybridních převodovek (MHEV, PHEV, EV).

Co Vás čeká?
  • Vývoj funkcí řízení elektrických motorů
  • Principiální simulace funkcionality a komponent pohonného ústrojí v prostředí Matlab/Simulink
  • Ověření výsledků simulací na HiL nebo reálném systému/motoru
  • Definice funkčních požadavků v IBM/Doors
  • Design a implementace algorytmů v C, Matlab/Simulink/Stateflow/Targetlink
  • Návrh funkčních testů v simulačním prostředí; implementační testy a statická analýza kódu

Jaké znalosti a zkušenosti se Vám budou hodit?
  • Vzdělání v oboru elektrotechnika, pohonná, výkonová elektronika, mechatronika, kybernetika apod.
  • Zkušenosti z oblasti pohonů (řízení motorů)
  • Zkušenosti s vývojem SW v C, znalost UML, IBM/Doors, Git
  • Zkušenosti s model-based vývojem SW v Matlab/Simulink a dSpace/TargetLink
  • Výhodou zkušenosti z vývoje pro automotive
  • Znalost angličtiny umožňující profesionální práci, němčina výhodou

Co u nás získáte
  • Zaškolení v dané problematice a možnost kariérního růstu
  • Spolupráci na mezinárodních projektech
  • Práci se špičkovými technologiemi v moderním prostředí
  • Pružnou pracovní dobu a flexibilní časové konto
  • Rozšířenou možnost práce z domova a 25 dní dovolené
  • Roční odměny a pravidelné navyšování mezd dle výkonu
  • Příspěvek na home office a penzijní/životní pojištění
  • Stravenkový paušál, benefit program Cafeterie a další.