to top
Select language:    en ENGLISH  |  cs CZECH
Digest
4.12.2018, od 17:00, Bistro ANDINI, Brno
Seminář Vás seznámí s využitím výpočetního prostředí MATLAB a Simulink v oblasti návrhu a programování embedded hardware, počínaje low-cost platformami Arduino či Raspberry Pi a konče řídicími jednotkami automobilů či inteligentními systémy pro internet věcí a průmysl 4.0.
11.12.2018, od 14:00, on-line akce
Uživatelé Excelu (datoví analytici a jiní odborníci) často narážejí při své práci na různá omezení. V průběhu webového semináře se dozvíte, jak prostředí MATLAB snadno rozšíří možnosti analýzy dat díky přístupu k tisícům matematických a pokročilých analytických funkcí i univerzálním vizualizačním nástrojům.
12.12.2018, od 9:00, HUMUSOFT, Praha
V průběhu workshopu si vyzkoušíme komunikaci s Arduinem a ovládání periférií z prostředí MATLAB, bez potřeby kompilace kódu. Ukážeme si čtení a zápis hodnot na digitální a analogové vstupy/výstupy, PWM, ovládání servomotorku a další možnosti.
12.12.2018, od 16:00, HUMUSOFT, Praha
V průběhu workshopu si vyzkoušíme komunikaci s Arduinem a ovládání periférií z prostředí MATLAB, bez potřeby kompilace kódu. Ukážeme si čtení a zápis hodnot na digitální a analogové vstupy/výstupy, PWM, ovládání servomotorku a další možnosti.
13.12.2018, od 16:00, HUMUSOFT, Praha
Nová verze COMSOL Multiphysics 5.4 přinesla celou řadu průlomových novinek. V první řadě se jedná o COMSOL Compiler, který vám umožňuje vytvářet z modelů samostatné aplikace, které můžete spouštět na libovolném počítači bez nutnosti instalace COMSOL Multiphysics. Seznam nadstavbovým modulů byl rozšířen o Composite Materials Module s jehož pomocí lze modelovat vláknové kompozity laminované desky, sendvičové panely a další kompozitní materiály.
* 22. - 24.1.2019 - školení COMSOL Multiphysics
* 4.2.- 8.2.2019 - školení MATLAB a Simulink
Nové články MATLAB a COMSOL
Aplikace měsíce: Simulink Onramp
Learn the basics of how to create, edit, and simulate Simulink models through an interactive tutorial.
Tento informační portál provozuje společnost HUMUSOFT s.r.o. jako službu svým zákazníkům.
Naše Burza práce je určena ke zprostředkování pracovních příležitostí v organizacích, které hledají pracovníky se znalostí nástrojů MATLAB a Simulink, COMSOL Multiphysics a dSPACE. Jedná se pouze o bezplatnou informační službu, veškerou komunikaci ohledně konkrétních nabídek prosím směřujte přímo na inzerující společnosti.

© HUMUSOFT 1991 - 2018