to top
Select language:    en ENGLISH  |  cs CZECH
SCALEXIO - modulární real-time systém
picture
Produktová řada dSPACE SCALEXIO zahrnuje vysoce flexibilní a modulární systémy v několika sestavách pro použití v hardware-in-the-loop (HIL) a rapid control prototyping (RCP) aplikacích pro různá průmyslová odvětví, jako je automobilový průmysl, automatizace, letecký průmysl, lékařství, doprava nebo výzkum. Vysoký výpočetní výkon a komplexní podpora sběrnic je ideální kombinace pro nejnáročnější aplikace, kterým dnes ale i v budoucnosti budete čelit. Mezi aplikace patří vysoce automatizované a autonomní řízení, elektromobilita a zvyšovaní síťové komunikace řízené moderními E/E architekturami.
Klíčové vlastnosti
  • Škálovatelné podle libovolných výpočetních a I/O požadavků
  • Pro laboratorní i „in-vehicle“ aplikace
  • Vysoce výkonná procesorová technologie pro výpočty velkých a složitých simulačním modelů v reálném čase
  • Komplexní, přesné a rychlé I/O vlastnosti postavené na FPGA technologii
  • Otevřenost pro několik simulačních prostředí třetích stran prostřednictvím podpory Functional Mock-up Interface (FMU)
Systémy jsou k dispozici v různých variantách provedení, tak aby odpovídaly konkrétním požadavků daného projektu.
Laboratorní systém
picture
SCALEXIO LabBox se hodí pro širokou škálu aplikací, jako je RCP, funkční testovaní, řízení testovací stanice a jako základní systém pro zakázkové HIL sestavy. Kompaktní stavba se hodí na kancelářský stůl a nabízí místo až pro 18 SCALEXIO I/O desek, které můžete snadno vyměnit a tak systém adaptovat pro různé projekty.
In-Vehicle systém
picture
SCALEXIO AutoBox je díky své odolnosti proti otřesům a vibracím vhodným zařízením na testování přímo uvnitř vozidel jako jsou osobní a nákladní automobily, vlaky, zemědělské a stavební stroje. AutoBox je optimalizovaný pro použití ve vozidle. Je tak ideální pro zkušební jízdy během vývoje komponentů, jako jsou elektrické pohonné jednotky, ovládaní podvozku, či funkce pro asistovanou, vysoce automatizovanou a autonomní jízdu.
Off-the-Shelf systémy pro HIL testy
picture
“Off-the-shelf” (OTS) systémy nabízejí dostatek místa pro MultiCompact I/O jednotky, HighFlex desky a SCALEXIO I/O desky. Na rozdíl od laboratorního SCALEXIO zahrnuje OTS integrovanu možnost vkládaní poruch a měření proudu s komplexní softwarovou podporou.
OTS SCALEXIO pro HIL aplikace přichází ve variantách s 9 HU a 12 HU a je ideální pro testované jednotlivých ECU.
Zákazkové systémy
picture
dSPACE Engineering Services poskytují systémy přizpůsobené specifickým požadavkům zákazníka. Tyto přizpůsobené rackové SCALEXIO systémy poskytují maximální flexibilitu a lze je snadno rozšířit.
Typické oblasti použití zahrnují rozsáhlé testy elektronických řídicích jednotek v rámci jedné sítě, stejně jako testy zahrnující elektronické zátěže, nebo kompletní virtuální vozidla.
Mechanické testovací sestavy
picture
dSPACE nabízí vysoce dynamické testovací stanice pro testování složitých mechatronických systémů. Aby se dosáhlo realistického chování testovaných součástí, používají testovací stanice skutečné součásti, jako je elektrický motor, nebo mechanické zátěže odpovídající skutečnosti.
AUTERA
picture
AUTERA je produktová řada určená pro data-driven vývoj v oblasti autonomního řízení a asistence řidiče. Jejím základním členem je AUTERA AutoBox – robustní modulární systém pro data logging a prototyping s vynikajícím výkonem. Může číst, zpracovávat a zaznamenávat raw data ze senzorů lidaru, radaru a kamery, stejně jako automobilových sběrnic. Disponuje sítí s nejlepší šířkou pásma ve své třídě.
MicroAutobox
picture
MicroAutoBox III je další generací zavedeného systému dSPACE MicroAutoBox. Systému pro provádění rychlých prototypů funkcí ve vozidle a to vše v reálném čase.
MicroAutoBox III jedinečně kombinuje vysoký výkon, komplexní automobilové I / O včetně podpory sběrnice a sítě a extrémně kompaktní a robustní design - to vše za příznivou cenu. Komplexní softwarové prostředí umožňuje snadno a s minimálním úsilím konfigurovat, programovat a provozovat systém.
MicroLabBox
picture
MicroLabBox je vývojový systém typu „vše v jednom“ pro laboratoř, který kombinuje kompaktní rozměry a nízké systémové náklady s vysokým výkonem a univerzálností.
MicroLabBox vám umožní rychle a snadno nastavit vaše řídicí, testovací nebo měřicí aplikace. Pomůže vám proměnit vaše nové koncepty řízení v realitu. Díky více než 100 I / O kanálům různých typů je MicroLabBox univerzálním systémem, který lze použít v mechatronických oblastech výzkumu a vývoje, jako je robotika, lékařská technika, řízení elektrických pohonů, obnovitelná energie, konstrukce vozidel nebo letecký průmysl.
Nejbližší plánované akce: