to top
Select language:    en ENGLISH  |  cs CZECH
LTE HDL Toolbox
picture
Modelování komunikačních subsystémů LTE určených k nasazení na FPGA a ASIC
LTE HDL Toolbox poskytuje algoritmy ve formě Simulinkových bloků založené na zpracování jednotlivých vzorků (sample-based). Cílem je návrh a implementace subsystémů bezdrátové komunikace LTE na FPGA a ASIC. Toolbox poskytuje algoritmy, rozhraní mezi sample-based a frame-based zpracováním signálu a referenční aplikace, čímž umožní sestavovat subsystémy komunikace LTE v základním pásmu v rámci grafického prostředí Simulink.
Uživatelé mohou upravovat referenční aplikace za účelem jejich začlenění do vlastních návrhů. Implementace HDL algoritmů jsou optimalizovány pro efektivní využití zdrojů i výkonnost a umožní prototypování nebo výrobní nasazení v rámci zařízení využívajících FPGA a ASIC.
Algoritmy toolboxu jsou navrženy tak, aby vytvářely čitelný, syntetizovatelný zdrojový kód ve formátech VHDL® a Verilog® (pomocí nadstavby HDL CoderTM). Za účelem testování návrhu LTE systému přes bezdrátové připojení je možné připojit modely vysílačů a přijímačů k rádiovým zařízením (s balíčky podpory hardwaru pro Communications System ToolboxTM).
Jak na to
eBook zdarma
WWW semináře CZ/SK
User Stories
Nejbližší plánované akce:

© HUMUSOFT 1991 - 2019