to top
MATLAB & Simulink Startup |
humusoft matlab & simulink
startups
Rozběhněte úspěšně Váš STARTUP s pomocí systému MATLAB a SimulinkZískejte za výhodných podmínek profesionální nástroj, který se stal celosvětovým standardem v oblasti technických výpočtů, modelování a simulací, generování kódu a certifikace.
Společnost MathWorks a Humusoft s.r.o. podporují začínající firmy / OSVČ s orientací na výzkum a vývoj.
Jste mladá, začínající firma / OSVČ se zaměřením na některou z následujících aplikačních oblastí:
Pokud ano, kontaktujte nás pro bližší informace o možnosti získat cenově zvýhodněnou licenci systému MATLAB a Simulink pro Váš startup.
"Díky MATLAB Startup programu a jeho cenové politice používáme hned od založení firmy pro řešení našich projektů systém MATLAB. Díky dostupnosti toolboxů pro zpracování obrazu jsme byli schopni realizovat projekt Interactive SandBox ve velmi krátkém čase. V jiném projektu pak distribuujeme výsledný software s využitím MATLAB Compileru a pracujeme i pro zákazníky, kteří sami MATLAB používají."
doc. Ing. Robert Grepl, Ph.D.,
MECHSOFT s.r.o., Česká republika
"Podobne asi každá firma aj my sme zvažovali viacero možností. MATLAB-SIMULINK sme vybrali na základe osobných veľmi dobrých skúseností z minulosti a rozsiahlych možností, ktorý tento systém ponúka v rámci jednotlivých toolboxov. Daľší významný argument pri našom rozhodovaní bolo pre nás rozšírenie tohto systému u našich zákazníkov, dodávateľov a partnerov v oblasti R&D na univerzitách v Európe a USA. V neposlednom rade zohrala významnú úlohu aj špičková podpora tohto produktu v našom regióne."
Peter Zavadinka
PistonPower s.r.o., Slovensko

© HUMUSOFT 1991 - 2018