to top
Select language:    en ENGLISH  |  cs CZECH
Pracujte a zdokonalujte svoje znalosti z domova
Pracujete nebo studujete z domova? Připravili jsme pro vás rozcestník, který vám může napomoci k efektivní práci, studiu a získání informací o našich nástrojích pro technické výpočty a simulace. Většina online kurzů a informací je k dispozici zdarma, některé vyžadují jednoduchou registraci na portálech našich partnerských společností.
Pro zájemce o naše školení nabízíme ONLINE ŠKOLENÍ POD VEDENÍM INSTRUKTORA.
Máte-li jakékoliv dotazy, napište nám na adresu: support@humusoft.cz
MATLAB
Infomace nejen pro uživatele a administrátory systému MATLAB o možnostech využití licence MATLAB z domova:
Kurzy zdarma pro všechny
Online kurzy práce s prostředím MATLAB / Simulink a jejich využití v atraktivních aplikačních oblastech. Po absolvování kurzu získáte certifikát. Tyto kurzy jsou dostupné každému, k práci vám stačí pouze přístup k Internetu.
Učitele VŠ se mohou inspirovat nástroji MathWorks pro distanční výuku v záznamu webináře "Distance Learning with Cloud based Tools from MathWorks" a na nové stránce „Quick Start Guide to Teaching with MATLAB".
Kurzy pro stávající uživatele
Pokud jste student nebo pracovník univerzity s celouniverzitní licencí Campus-Wide Suite máte k dispozici přístup ke všem online kurzům, které společnost MathWorks poskytuje:
Kurzy se zaměřením na matematiku
Staňte se odborníkem na Data Science a na zpracování obrazu
Ovládněte MATLAB
Využijte Campus-Wide Suite licenci v pedagogickém procesu naplno. Objevte všechny možnosti online vzdelávání pomocí kurzu Teaching with MATLAB
Zkušební licence
Pokud po dobu práce či studia z domova budete potřebovat vlastní MATLAB, můžete nás požádat o dočasnou zkušební licenci pomocí formuláře.
WWW semináře
Inspirace a využití nástrojů
Inspirujte se v LiveScript galerii.
dSPACE
Firma dSPACE provedla některá technická i administrativní opatření pro usnadnění práce z domova. Jde hlavně o uvolnění restrikcí na přesuny licencí mezi dongly a uvolnění podmínek v EULA ohledně vzdáleného připojení. Podrobnosti jsou k dispozici na webu dspace.com
Zajímáte se o simulace v reálném čase?
Anebo jste již zdatní uživatelé nástrojů dSPACE a rádi byste se zdokonalili a získali další informace?
WWW semináře, videa, blog a archiv magazínů s inspirativními projekty najdete s použitím těchto odkazů:
COMSOL
Jak se naučit pracovat s jedním z nejrozšířenějších FEM nástrojů pro matematické simulace fyzikálních jevů COMSOL Multiphysics?
Zkušební licence
První úloha s českým návodem
Ke zkušební licenci Vám zašleme český návod, jak krok po kroku nastavit multifyzikální model elektrického ohřevu součástky (Joulovo teplo), tepelnou deformaci a ochlazování proudem okolního vzduchu.
Videogalerie
Databáze dalších modelů
Vyberte si další modely z databáze více jak 1000 přednastavených modelů, které jsou doprovozené krátkou prezentací a PDF návodem (AJ).
Články na blogu
Vyhledávejte články z oborů, které Vás zajímají. Na COMSOL Blogu vychází dva zajímavé články za týden.
Co se řeší ve světě?
Procházejte tisíce veřejných příspěvků z COMSOL konferencí z celého světa. Nejlepší přehled o tom, co se pomocí COMSOL řeší ve Vašem oboru.