Zkušební licence MATLAB

Nabízíme Vám možnost si zdarma otestovat výpočetní a simulační prostředí MATLAB® a všechny jeho nadstavby v podobě časově omezené zkušební verze (Trial). Trial Vám umožní si systém otestovat v plném rozsahu a blíže se s ním seznámit. Trial je možné využívat pouze pro účely seznámení se s možnostmi programového vybavení. Omezení zkušební verze je v délce jejího možného použití, standardně poskytujeme zkušební verzi na dobu 1 měsíc. Po uplynutí této doby zkušební licence pozbývají platnost.

Pokud máte zájem o získání zkušební licence systému MATLAB, vyplňte prosím níže uvedený formulář včetně souhlasu se zápůjčními podmínkami. Po zpracování Vaší registrace Vám obratem mailem zašleme podrobné informace týkající se instalace a aktivace zkušební licence. Instalační soubory lze stáhnout z internetu nebo Vám v případě zájmu zašleme instalační DVD.

Kontaktní informace:

Vyplňte Vaše jméno.
Vyplňte Váš email.
Vyplňte telefonní číslo, na kterém Vás můžeme zastihnout.
Kdo je Váš zaměstnavatel / kde studujete?
Co je Váš pracovní obor?

Zkušební licence:

Co Vás zajímá?

* Položky je nutné vyplnit.

Odesláním tohoto formuláře nám dáváte souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu potřebném pro vyřízení vašeho dotazu, registrace či žádosti.
Naše Zásady ochrany osobních údajů najdete zde.

close